hakkımızda » biz kimiz?

Star Diving Acdemy olarak Fatih SAÇKESEN ve İsa ALEMDAR ortaklığında 2011 yılında dalış merkezimizi açmış olup bu sektördeki yerimize işletmeci olarak da devam etmeye karar verdik . Herkes için emniyetli ve eğlenceli dalış olan bakış açımızla çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız.

Birlikte çalıştığımız yılların tecrübesini biriktirmiş ve her biri kendi dalında uzman eğitmenlerimizle sizlere her türlü dalış deneyimin ve eğitimlerini vermeye hazırız. Sizleri de bu farklı dünyalarla tanışmaya bekliyoruz.

Stardiving Academy, Antalya’nın en güzide kıyı bölgesinde dalış Eğitim ve Organizasyon hizmeti veren, gelişkin ve deneyimli bir kuruluştur.

Stardiving Academy içinde, kadrosundaki eğitmenler ve çalışanlarının akademik nitelikleri yanında yüksek deneyimleri ile, sürekli yenilenen ve dinamik kalan iç eğitim sistemi oluşturularak, yıl içine yayılmış programlı dalış eğitimlerinin kalitesini belirlenmekte, emniyet ve disiplin önceliklerinde dalış hizmeti verilmektedir. İşimiz konusuna verdiğimiz önem ve dikkat, eğitim alan ve dalışlarımıza katılan dalıcılara emniyetli ve keyifli dalış anıları olarak geri dönmektedir.

Yaz ve kış ayları boyunca süren dalış-eğitim hizmeti, yeni, bakımlı ve modern ekipman eşliğinde, modern ortamlarda sürdürülmektedir.

Stardiving Academy, Sualtı ile ilgili bilimsel çalışmalara destek vermekte ve Hidrobiyolojik Araştırmalar Derneği (HiDRA) ile ortak çalışmalar yürütmektedir.

Bu site ve içeriğini oluşturan materyallerin kullanım hakları Star Diving Academy’ye aittir, izinsiz kullanılamaz © 2014 / Tasarım Ajansweb